Piegādes noteikumi

Kūkas Gardas e-veikala piegādes noteikumi
 
Preču piegādes veidi un maksa par piegādi
 
1.       Noformējot pasūtījumu, Pircējs var izvēlēties vienu no šādiem Preču saņemšanas veidiem:
 
●       BEZMAKSAS saņemšana Kūkas Gardas Siguldas konditorejā
 
–       Zinātnes iela 5, Sigulda  
 
Veicot pasūtījumu (vēlākais divas dienas iepriekš, līdz plkst. 12:00) un izvēloties BEZMAKSAS saņemšanu Siguldas konditorejā, klients norāda konkrētu saņemšanas datumu (dienu) un laiku, kurā Pircējs izņems savu pasūtījumu.
 
●       BEZMAKSAS saņemšana Rīgā piegādes punktos 
 
–       Alfa (Rimi preču izkraušanas zona)
–       Spice (Bowlero izlaides centra centrālā ieeja)
–       Juglas Circle K (pie Mcdrive stāvvieta)
–       Noliktavas iela 3
 
Veicot pasūtījumu (vēlākais divas dienas iepriekš, līdz plkst. 12:00) un izvēloties BEZMAKSAS saņemšanu Rīgā piegādes punktos, klients norāda konkrētu saņemšanas datumu (dienu) un piegādes punktu, kurā Pircējs saņems savu pasūtījumu.
 

●       Piegāde uz mājām vai darba vietu

Piegādes maksa 7 EUR. Piegādājam TIKAI šādās pilsētās: 
 
–      Rīga
–      Baloži
–      Ķekava
–      Dreiliņi
–      Ulbroka
 

Veicot pasūtījumu (vēlākais divas dienas iepriekš, līdz plkst. 12:00) un izvēloties piegādi uz mājām vai darba vietu norādītajās pilsētās, klients norāda konkrētu saņemšanas datumu (dienu) un adresi, kurā Pircējs saņems savu pasūtījumu. (Administrators piegades dienā sazinās par precīzu piegādes laiku).

 
●       Piegāde ar Omniva pakomātu
 
Piegāde uz klienta izvēlēto Omniva pakomātu visā Latvijā. Piegādes maksa 3.50 EUR. Izsūtam KATRU trešdienu. Pasūtīt vēlākais var līdz otrdienas plkst. 12:00. Piegādes laiks atkarīgs no Omniva Latvija noslodzes.
 

* Piegādes, kas veicamas ar Omniva Latvija starpniecību var aizkavēties sakarā ar Omniva Latvija noslodzi!

2.      Pasūtījums ir uzskatāms par pieņemtu, kad Pircējs ir veicis Pasūtījuma noformēšanu un saņēmis automātisku paziņojumu: „Pasūtījums apstiprināts”. Šāds paziņojums norāda, ka Pircēja pasūtījums ir nodots komplektēšanai un tiks sagatavots piegādei. Automātisko paziņojumu par pieņemto pasūtījumu Pircējs saņem norādītajā e-pastā.

3. Ja Pircējs Pasūtījumā norādījis, ka vēlas, lai Preces tiktu piegādātas uz mājām vai darba vietu, Preces tiks piegādātas uz Pasūtījumā norādīto adresi. Pircējs nevar mainīt Preču piegādes vietas adresi pēc tam, kad Pasūtījums ir apstiprināts.

4. Ja Pircējs nav uz vietas adresē vai vietā, kuru tas norādījis Pasūtījumā vai nav sastopams norādītajā laikā, tad Preču nepiegādāšanas gadījumā Pircējam netiek atgriezta samaksātā nauda par Precēm un par Preču piegādi.

Piegādes noteikumi pēdējo reizi atjaunināti 2024. gada 11. Janvārī.